25 خرداد 1399 ساعت 14 و 21 دقیقه
آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه سال ۱۳۹۹
آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه سال ۱۳۹۹
سوم مهرماه،آزمون وکالت(مرکز وکلای قوه قضاییه)99برگزار میشود.

 آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه در سال ۱۳۹۹ در مهرماه برگزار می‌شود و انتشار آگهی ثبت‌نام آزمون نیز در مردادماه خواهد بود.

به گزارش سابت وکیل الرعایا به نقل از حامی عدالت، رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاورین خانواده قوه قضاییه گفت: با توجه به اینکه مسئولان بهداشت و درمان کشور اعلام کرده‌اند احتمال شیوع کرونا و آنفلونزا در پاییز و زمستان امسال وجود دارد، جهت رفاه حال بیشتر داوطلبان و جلوگیری از اتلاف وقت و با توجه به اینکه آزمون در دو مرحله تستی و شفاهی صورت می‌گیرد، مرحله اول آزمون امسال روز پنج‌شنبه ۳ مهرماه به‌صورت همزمان در سراسر کشور توسط سازمان سنجش و آموزش کشور برگزار می‌شود و فرایند ثبت‌ نام اوایل مرداد ماه طی اطلاعیه‌ای به اطلاع داوطلبان می‌رسد.

دکترعلی بهادری جهرمی ضمن اشاره به اینکه منابع و سرفصل‌های آزمون امسال با سال گذشته تفاوت چندانی ندارد به داوطلبان توصیه کرد به مطالعه مباحث پر کاربرد پرداخته و موارد اختلافی را مطالعه نکنند.
ایشان تاکید کردند که برای سهولت دسترسی داوطلبین گرامی به منابع، منابع را درحامی عدالت اعلام وآموزش های مجازی را راه اندازی کردیم که در دسترس است ،با مطالعه ی دقیق منابع ومتن قوانین می توانند در این آزمون سربلند بیرون آیند ونباید نگرانی دراین خصوص برای داوطلبین وجود داشته باشد.

وی همچنین از مشمولان سهمیه ایثارگری خواست تا از همین امروز به نهادهای ذیربط مراجعه و کد مربوط به ایثارگری را دریافت کنند.
بهادری جهرمی اظهار داشت که آخرین مرحله برای اعلام کد ایثارگری و بهره‌مندی از سهمیه ایثارگران برای داوطلبان، زمان ثبت‌نام از سوی سازمان سنجش است و بعد از آن تاریخ به هیچ‌وجه به کد ایثارگری ترتیب اثر داده نمی‌شود چون مراجعه بعد از ثبت‌نام و آزمون جهت اعمال سهمیه ایثارگری، مشکلاتی را برای ادامه روند به‌وجود می‌آورد.

دیدگاه های کاربران
برای این خبر دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.