موسسه حقوقی عدالت گستر والد

موسسه حقوقی عدالت گستر والد

 

   موسسه حقوقی موسسه حقوقی عدالت گستر والد با نام تجاری ( وکیل الرعایا ) مشغول فعالیت است. این موسسه حقوقی در تمامی زمینه‌های وکالت، قضاوت، سردفتری و مشاوران قوه قضاییه شما را همراهی کرده و این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه شما را به اهدافتان برساند.

 

 


 

دیپارتمان‌های موسسه حقوقی عدالت گستر والد


وکیل ارعایا؛ با ارائه خدمات حقوقی، از وکلاء و مشاورین متخصص استفاده می نماید. بدین منظور دپارتمان‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است.


موسسه حقوقی عدالت گستر والد


دکتر محمد رضا ملا هاشمی، با داشتن دکترای حقوق و تجربه‌ی سال‌ها تدریس و پژوهش در حوزه حقوق، یکی از برجسته‌ترین استادان دانشگاه و کتابنویسان در این رشته محسوب می‌شوند.
دکتر محمد رضا ملا هاشمی با تخصص عمیق و دانش فراوان خود، توانسته است به عنوان سرپرست دپارتمان حقوقی عدالت گستر والد، در جهت بهبود کیفیت مشاوره و تحقیقات حقوقی گام بردارد. همچنین با استفاده از تجربه و دانش خود، دانشجویان را در مسیری موفقیت‌آمیز در حوزه حقوق هدایت خواهد کرد.
ضمنا، دکتر محمد رضا ملا هاشمی با نوشته‌های خود، به عنوان نویسنده‌ی کتاب 105، به ارائه‌ی تحلیل‌های عمیق و کامل در حوزه حقوق پرداخته و این کتاب، نشان از تمرکز و تلاش دکتر ملا هاشمی در بررسی مسائل حقوقی دارد و همچنین نشانگر توانایی ایشان در ارائه‌ی مفاهیم پیچیده به شیوه‌ی قابل درک و آموزنده است.