کالا در لیست مقایسه
ترتیب نمایش :
۴۲۵,۰۰۰ تومان
۳۸۲,۵۰۰ تومان
۱۵۶,۰۰۰ تومان
۱۴۰,۴۰۰ تومان
۲۵۰,۰۰۰ تومان
۲۳۷,۵۰۰ تومان
۱۱۰,۰۰۰ تومان
۹۹,۰۰۰ تومان
۳۲۰,۰۰۰ تومان
۲۸۸,۰۰۰ تومان
۳۹۰,۰۰۰ تومان
۳۵۱,۰۰۰ تومان
۵۵۰,۰۰۰ تومان
۴۹۵,۰۰۰ تومان
۴۳۰,۰۰۰ تومان
۳۸۷,۰۰۰ تومان
۵۵۰,۰۰۰ تومان
۴۹۵,۰۰۰ تومان
۳۹۵,۰۰۰ تومان
۳۵۵,۵۰۰ تومان
۴۵۰,۰۰۰ تومان
۴۰۵,۰۰۰ تومان
۴۵۰,۰۰۰ تومان
۴۰۵,۰۰۰ تومان
۳۳۰,۰۰۰ تومان
۲۹۷,۰۰۰ تومان
۷۵۰,۰۰۰ تومان
۶۸۵,۰۰۰ تومان
۴۱۰,۰۰۰ تومان
۳۶۹,۰۰۰ تومان
۱۵۹,۰۰۰ تومان
۱۴۳,۱۰۰ تومان
۱۲۷,۰۰۰ تومان
۱۱۴,۳۰۰ تومان
۱۸۷,۰۰۰ تومان
۱۶۸,۳۰۰ تومان
۵۹۰,۰۰۰ تومان
۵۰۱,۵۰۰ تومان
۱۹۵,۰۰۰ تومان
۱۷۵,۵۰۰ تومان
۱۹۵,۰۰۰ تومان
۱۷۵,۵۰۰ تومان
۱۶۰,۰۰۰ تومان
۱۴۴,۰۰۰ تومان
۱۶۰,۰۰۰ تومان
۱۴۴,۰۰۰ تومان
۳۰۰,۰۰۰ تومان
۲۸۵,۰۰۰ تومان
۲۹۹,۰۰۰ تومان
۲۶۹,۱۰۰ تومان
۲۸۴,۰۰۰ تومان
۲۵۵,۶۰۰ تومان
۱۰۰,۰۰۰ تومان
۹۰,۰۰۰ تومان
۳۸۰,۰۰۰ تومان
۳۴۲,۰۰۰ تومان
۲۸۰,۰۰۰ تومان
۱۵۰,۰۰۰ تومان
۱۲۰,۰۰۰ تومان
۲۴۹,۰۰۰ تومان
۲۱۱,۶۵۰ تومان
۳۷۰,۰۰۰ تومان
۳۳۳,۰۰۰ تومان
۵۹۵,۰۰۰ تومان
۵۳۵,۵۰۰ تومان
۵۷۰,۰۰۰ تومان
۵۱۳,۰۰۰ تومان
۳۳۰,۰۰۰ تومان
۳۱۳,۵۰۰ تومان
۲۸۰,۰۰۰ تومان
۲۶۶,۰۰۰ تومان
۴۸۵,۰۰۰ تومان
۴۳۶,۵۰۰ تومان
۳۴۵,۰۰۰ تومان
۳۱۰,۵۰۰ تومان
۵۵۰,۰۰۰ تومان
۴۹۵,۰۰۰ تومان
۱۱۰,۰۰۰ تومان
۸۸,۰۰۰ تومان
۳۰۰,۰۰۰ تومان
۲۷۰,۰۰۰ تومان
۱۰۵,۰۰۰ تومان
۹۴,۵۰۰ تومان
۱۲۰,۰۰۰ تومان
۹۸,۴۰۰ تومان
۴۴۹,۰۰۰ تومان
۴۰۴,۱۰۰ تومان
۲۸۰,۰۰۰ تومان
۲۵۲,۰۰۰ تومان
۲۱۹,۰۰۰ تومان
۱۹۷,۱۰۰ تومان
۱۰۵,۰۰۰ تومان
۹۴,۵۰۰ تومان
۱۲۰,۰۰۰ تومان
۱۰۸,۰۰۰ تومان
۱۸۹,۰۰۰ تومان
۱۷۰,۱۰۰ تومان
۱۰۰,۰۰۰ تومان
۹۹,۹۹۰ تومان
۳۹۵,۰۰۰ تومان
۳۵۵,۵۰۰ تومان
۱۸۰,۰۰۰ تومان
۱۶۲,۰۰۰ تومان

کتاب آزمون حقوق، نقش بسیار مهمی در آمادگی داوطلبان برای آزمون‌های ورودی به حرفه‌ آزمون وکالت و قضاوت و ... ایفا می‌کنند. این کتاب‌ها عموماً شامل مجموعه‌ای از منابع جامع و به‌روز رشته وکالت برای مطالعه و تمرین هستند که می‌توانند دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته حقوق را برای موفقیت در آزمون وکالت و قضاوت یاری دهند. در ادامه به بررسی برخی از انواع این کتاب‌ها و ویژگی‌های آن‌ها در سایت وکیل الرعایا می‌پردازیم. سایت وکیل الرعایا یکی از فروشگاه‌های فروش اینترنتی کتاب بوده که تحت نظر انتشارات اندیشه بیگی فعالیت دارد.
 

کتاب‌های تست و نمونه سوالات


برای خرید کتاب آزمون وکالت از جمله خرید کتاب شرح آزمونی آیین دادرسی کیفری غفوری، خرید کتاب شرح آزمونی قانون مجازات اسلامی احمد غفوری، خرید کتاب شرح آزمونی جزا احمد غفوری و ... که از مهم‌ترین کتاب‌های ازمونی به سایت تخصصی وکیل‌الرعایا مراجعه کنید. این کتاب‌ها شامل مجموعه‌ای از سوالات سال‌های گذشته آزمون وکالت هستند که به داوطلبان کمک می‌کنند با سبک و نوع سوالات آشنا شوند. علاوه بر سوالات، پاسخ‌های تشریحی و نکات کلیدی نیز در این کتاب‌ها ارائه شده است. منابع قضاوت نیز شامل سوالات و پاسخ‌های تشریحی آزمون‌های قضاوت است که به داوطلبان برای ارزیابی دانش خود و شناسایی نقاط ضعف کمک می‌کند.

 

کتاب‌های آموزشی و درس‌نامه‌ها


این دسته از کتاب‌ها به‌طور مفصل به مباحث مختلف حقوقی می‌پردازند و به عنوان منابع اصلی مطالعه برای آزمون‌های وکالت و قضاوت ... استفاده می‌شوند. این کتاب‌ها مباحث را به شکلی جامع و در عین حال ساده و قابل فهم ارائه می‌دهند تا داوطلبان بتوانند به راحتی آن‌ها را درک و حفظ کنند.

 

کتاب‌های خلاصه‌نویسی و نکات کلیدی
 

این کتاب‌ها برای مرور سریع و جمع‌بندی مباحث بسیار مفید هستند. داوطلبان می‌توانند از این منابع برای مرور نهایی قبل از آزمون استفاده کنند و نکات کلیدی را به خاطر بسپارند.
 

کتاب‌های تخصصی در زمینه‌های خاص حقوقی


برای آزمون‌های تخصصی‌تر، مانند آزمون‌های قضاوت یا وکالت در زمینه‌های خاصی مثل حقوق تجارت، حقوق جزا، حقوق مدنی و ...، کتاب‌های ویژه‌ای تهیه می‌شود که به‌طور عمیق‌تر به مباحث مربوطه می‌پردازند. کتاب‌های آزمونی شامل توصیه‌ها و راهکارهای موفقیت در آزمون‌های حقوقی هستند. از برنامه‌ریزی مطالعه تا تکنیک‌های تست‌زنی و مدیریت زمان، این کتاب‌ها می‌توانند راهنمای خوبی برای داوطلبان آزمون های حقوقی باشند.
سایت وکیل الرعایا با همکاری انتشارات‌هایی مانند موسسه مطالعاتی شهبازی، مشاهیر داد آفرین، مکتوب آخر، دوراندیشان، چتر دانش و کتاب‌های تست بستری را فراهم کرده تا به آسانی خود را برای انواع آزمون‌های وکالت، قضاوت، سردفتری و ... آماده سازید.

 

کتاب مدنی دکتر شهبازی


کتاب های دکتر شهبازی که در سایت وکیل الرعایا موجود است یکی از پرطرفدارترین کتاب‌های درسی حقوقی به حساب می‌آید که نکات مهم و ارزشمند را در اختیار شما قرار خواهد داد. جهت خرید کتاب های دکتر شهبازی مدنی به سایت وکیل الرعایا رفته و آن را سفارش دهید. درصورتی که کتابی در سایت موجود نباشد می‌توانید از طریق بخش تماس با ما به شماره واتساپ موجود پیام داده و استعلام موجودی را از انشارات اندیشه بیگی دریافت نمایید.
 

خرید کتاب آزمونی


در نهایت، انتخاب منابع مناسب برای مطالعه و آمادگی در آزمون‌های حقوقی بستگی به نیازها و سطح دانش داوطلبان دارد. بهره‌گیری از ترکیبی از کتاب‌های تست، درس‌نامه، نکات کلیدی و مشاوره می‌تواند بهترین نتیجه را برای داوطلبان به ارمغان بیاورد. جهت خرید کتاب حقوقی کارشناسان حقوقی سایت وکیل الرعایا و یا انتشارات اندیشه بیگی شما را همراهی خواهند کرد. همچنین برای خرید کتاب حقوقی دست دوم نیز می‌توانید از طریق بخش تماس با ما به شماره واتساپ مورد نظر پیام داده و استعلام موجودی کتاب را دریافت نمایید.